Deltagerliste

Deltagerlisten tæller nu 133 deltagere (oplistet alfabetisk efter fornavn)

Deltagerliste Energiforum 2023


Listen er opdateret den 31/01-2023, kl. 13.15

 

Navn Virksomhed
Allan Christensen WAGO Denmark A/S
Anders Burkarl Ikast-Brande Kommune
Anders Høj Airmaster A/S
Anders Nebel Jørgensen Vitani Building Control A/S
André Reichardt Ballerup Kommune
Annika Løvmose Slagelse Kommune
Astrid Nissen Nordicco
Bo Jørgensen INGENIØR'NE
Brian Ammitzbøll INGENIØR'NE
Brian Raahauge Boligkontoret Danmark
Brian Schnell  KAB
Carol Harvey  KAB
Carsten Pedersen Schneider Electric
Carsten Sehested Aasborg EnergyCare
Carsten Vingborg Bravida Danmark A/S
Charlotte Davidsen Vejle Kommune
Charlotte Hammenshøj Amtech ApS
Charlotte Lynge KeepFocus
Christian Kragelund-Leer Ento Labs
Christian Rasmussen EnergiData A/S
Claus Skou Nielsen KeepFocus
Cristina Popa Forsvarsministeriets Ejendomsstyrelse
Dan Kjærulff Ballerup Kommune
Daniel Partial KeepFocus
Dea Christine Melbye Norlys
Deniz Kesgin Højager Belysning
Ditte Greve Mikkelsen Københavns Kommune
Dorte Nørregaard Larsen Energiforum Danmark
Dorthe Deleuran IoT Fabrikken
Erik Andersen UCL
Erik Brown Frandsen SWECO
Flemming Kehr Mercuri Urval
Freddy Meng Fisher Lighting
Freddy Maagaard Højager Belysning
Hans Henrik Finne ista Danmark
Hans Nicolai Schjerning Lundsgaard UCL Erhvervsakademi & Professionshøjskole S/I
Heine Knudsen Region Hovedstanden
Helle Mørkenborg Ravn UCL Erhvervsakademi & Professionshøjskole S/I
Henning Torvik Markvart Kuben Management A/S
Henriette Hedevang Haderslev Kommune
Henrik Clausen Heptagon ApS
Henrik Kanstrup Frandsen UCL
Henrik Lund Stærmose Neogrid
Henrik Seemann PostNord
Henrik Zederkof Produal A/S
Jacob Nørgaard Hansen NRGi
Jakob L. Nielsen Vejen Kommune 
Jakob Nørby  4B Consulting
Jan B. D. Sørensen  Grundfos
Jan Ingrisch  KAB
Jan Sax Nielsen WAGO Denmark A/S
Janne Roest-Madsen Energiforum Danmark
Jesper Bladt Jørgensen Region Hovedstaden
Jesper Ernlund Lassen DK Medier
Jesper Hemdorff Belling DEM A/S
Jesper Westmann Kruckow Lolland Kommune 
John Kepny-Rasmussen KAB
Jørgen Hansen VELUX
Karina D. Müller Ikast-Brande Kommune
Karl B. Therkildsen Neogrid
Karl Juul Norddjurs Kommune
Keld Bjerregaard Sørensen Mariagerfjord Kommune
Kent Nielsen  Bravida Danmark A/S
Kim Allan Kristensen Odense Kommune
Lars Børresen  Produal A/S
Lars Chr. Kongerslev Region Midtjylland
Lars Gissel Boligselskabet DAB
Lars Munch Reul Region Hovedstaden
Lars Nielsen UCL Erhvervsakademi & Professionshøjskole S/I
Lars Stachelhaus Velux
Lene Kuszon DTU
Lennart Vitoft Nordstedt Region Hovedstaden
Leon Frøslev Andersen & Hedegaard
Louise Høj Sørensen Ikast-Brande Kommune
Mads Kirkegaard Nordicco
Maja Jensen Region Midtjylland
Malte Frederiksen Ento Labs
Marcus Stefanovic EnergiData A/S
Margit Raaby Lyngby-Taarbæk Kommune
Martin Andersen EnergiData A/S
Martin Christiansen Airmaster A/S
Martin H. Christiansen Højager Belysning
Martin Kroer Søgaard Syddjurs kommune
Martin Morville Jacobsen Bravida Danmark A/S
Mathias Lund Holm Pedersen Odense Kommune
Michael Bonrud Helleskov UCL Erhvervsakademi & Professionshøjskole S/I
Michael Hansson Kvalitek
Michael Kragh Sand KeepFocus
Michael Købgaard CTS-Consulting ApS
Michael Påske Ringsted Kommune
Michael Rosleff ELCON A/S
Michael Wedel Sørensen Region Hovedstaden
Michal Christiansen Rambøll Danmark A/S
Mikkel Jungshoved BL
Mogens Olesen Grundfos
Morten Bang Holmtoft  ELCON A/S
Morten Lythe Jørgensen Fisher Lighting
Morten Rasmussen Beckhoff Automation ApS
Morten Simonsen Forsvarsministeriets Ejendomsstyrelse
Morten Trelborg Siemens
Morten Vies Donnerup Neogrid
Nicklas Bistrup Andersen & Hedegaard
Niels Boel WSP
Niels Kjær FORCE Technology
Nikolaj Worm  KeepFocus
Pai klitholm Rudersdal kommune
Per Holst Thomsen EnergyCare
Peter Hedegaard Saint-Gobain
Peter Søgaard Andersen Produal A/S
Preben Jakobsen Vejle Kommune
Rasmus Pedersen EG
Rasmus Thun Syddjurs Kommune
René Bresson ELCON A/S
Rene Haahr  Airmaster A/S
Rikke Füchsel IoT Fabrikken
Signe Sønderskov  Domea.dk
Sophie Thomsen Nordicco
Steen Olsen TIMESAFE
Stig Madsen ista Danmark
Sune Krarup Høje-Taastrup Kommune
Susan Nymann EnergiData A/S
Søren Hansen Region Hovedstaden
Søren Lund Pedersen Nordicco
Thomas Neerskov K. Neerskov A/S
Thomas Tørngren Nejsum  ELCON A/S
Thomas Østergaard Hørsholm Kommune
Tommas Lærkegaard-Jensen EnergiData A/S
Tommy Bertel Bravida Danmark A/S
Tommy Kristiansen DTU Risø
Tommy Rhod INGENIØR'NE
Trine Juul Søndergaard Pedersen Mariagerfjord Kommune
Troels Ejsing Bak TIMESAFE
Ulrik Nielsen Boligselskabet DAB

 

Følg Energiforum Danmark på de sociale medier

Facebooklink LinkedInlink YouTube


Annonce:
Uddannelser og kurser
 

Se komplet oversigt over kurser og uddannelser

Få nyheder på e-mail og sms!
Jeg giver hermed samtykke til, at Energiforum Danmark behandler mine personoplysninger.
Læs om samtykke.

Bliv medlem!

Vil du også være medlem af Danmarks stærkeste energifaglige netværk? Se vores forskellige medlemstyper her, og meld dig ind med det samme.